30 Kasım 2015 Pazartesi

IĞDIR' DAN KOCAMAN SELAMLAR......


Ne kadar uzun zaman oldu yazamayalı. Ne çok değişiklik oldu hayatımda. Tam 28 aydır hayatım karışıp duruyordu. Nihayet duruldu. Ve bu seferde çoooook farklı şeylerle karşılaştım.
Her şey 7 mayısta başladı. Malum geçen yıl ODYOLOJİ SES VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI Programında okumaya başlamıştım. Her hafta derse girebilmek için Antalya' dan Ankara' ya gidip geliyordum.7 Mayıs sabahı Okula geldiğimde bir hocam aracılığıyla bir beyle tanıştım.

Ve hayatım değişti. Hiç beklemediğim bir anda ve hiç beklemediğim kadar hızla evlendim. Antalya'daki işimi bırakıp, Iğdır' a eşimin yanına geldim.11 Temmuzda nişan, 25 temmuzda kına, 15 ağustosta nikah oldu. Yine Bursa'nın güzel insanları hep yanımdaydı. Kına gördüğünüz üzere Bursa'da oldu. ve biz çılgın bloggerler bir aradaydık. Bana bu güzel günleri yaşatan başta manevi annem ve ailem, sevgili dostlarım, ve çılgın blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Bu aralar neden bu kadar sessiz olduğumu anlamışsınızdır herhalde:):):)

Yeni bir şehir, yeni bir iş yeri ve bir akademisyen eşi olarak yaşamaya alışabilmem zaman aldı. Ancak durulup yazmaya vakit bulabildim. Bundan sonra inşallah daha sık paylaşımlarda bulunabilirim diye umuyorum. Şehr-i Iğdır'dan sevgilerimi gönderiyorum....

2 yorum:

mutfagabuyrun dedi ki...

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.hoşgeldin.

halı yıkama bursa dedi ki...

Hayırlı uğurlu olsun mutluluklar :)