8 Aralık 2009 Salı

VAKİT TAMAMDIR.!!!!

Bu tarz keyifli bir işe kural koymak çok hoşuma gitmiyor ama sanırım düzenli yapılabilmesi adına gerekli.Sizden ricam bana e-maillerinizi ve adreslerinizi yazmanız.ona göre bende size çıkan kişinin adını ve adresini yazarım.Vakit daraldı.Bir an önce tamamlayalım.Zaten kalabalık değiliz.Kurallar konusunda sevgili primarimadan kopya çektim.Kendisinden özür diliyorum.
KURALLARIMIZ
1-Bloğu olmayan yada profili gözükmeyen arkadaşlar hediyeleşmeye dahil olamayacaklar.
2-Listede hangi sayının yanında bulunuyorsanız o sizin çekiliş sayınız olacak...fanus içine sayılarınız yazılacak.İkişer ikişer sayı çekilecek ve kimin kime hediye alıcağı bu şekilde ortaya çıkacak.

3-Hediyeleşecek kişiler belirlendikden sonra adres alıp verme işlemini kendiniz yapacak mail yolu ile iletişime geçeceksiniz.

4-Hediyelerin yolllanmasına 14 ARALIK SALI gününden itibaren başlıyoruz 17 ARALIĞA kadar süremiz devam ediyor.
5-Hediyeleri gönderirken kargo ücretlerinide kendimiz karşılıyor ve karşı taraf ödemeli yapmıyoruz.Herkes kendi hediyesinin kargosunu ödüyor...

6-Yollayacağımız hediyenin güven duygularını zedeleyecek,ahlaka aykırı ,kişileri küçük düşüren yada incitici olmamasına dikkat edeceğiz.

7-Karşıdan gelen hediye ile kendi gönderdiğimiz hediye arasında kıyaslama,ölçüm biçim,fiyat hesabı yapmayacağız.Haksız karşılaştırmalardan kaçınıp aldığımız armağana ve karşımızdaki insana saygı duyacağız.

8-Çekiliş ve hediyeleşme sonlandıkdan sonra aldığımız yada gönderdiğimiz hediye ve sahış hakkında bloglarımızda yazı yayınlarken karşı tarafın izni olduğu kadar açıklamada bulunacağız.Hediyelerin maddi değeri ,markası,kıymeti hakkında eleştirilerde bulunmayacağız.Yazımızda gerçeğe aykırı, okuyanı yanıltan ifadeler kullanmayacağız.

9-Hediyeleşme için konan zaman aralığına saygı göstereceğiz.

10-Hediyelerimizi alırken ;ürünün 5 tl'den az - 30 tl'den fazla meblaya sahip olmamasına dikkat edeceğiz.


Ve son olarak; Bu çekilişi rekabete,çıkar olayına,menfaate dönüştürmeyeyeceğiz.
eğlence amaçlı ve birbirimizin yüzünü gülümsetme maksatlı olduğunu hatırlayacağız.Çekiliş sonrası hediyeleşmeler esnasında kişiler arasında çıkan anlaşmazlık,iletişimsizlik,tartışmalar, kişilerin kendi aralarında çözecekleri sorunlarıdır.Bu gibi olaylarda sorumluluk kabul etmeyeceğim.

HEDİYELEŞECEK ARKADAŞLAR
1.KAKAOLU PASTA
2.AİNTAB SOFRASI
3.DURU BUTİK
4.NAKİSAYS
5.MODA SOKAĞI
6.REYHANİ RENKLER
7.EMİNE VE HOBİLERİ
8.ŞEHRİ BURSA'DAN

8 yorum:

Moda Sokağı-Eylül dedi ki...

Böyle bir organizasyona katılmayı çok istemiştim ancak ne yazık ki katılamayacağımı üzülerek belirtmek istiyorum.Özür dileyerek,bidahaki çekilişi beklicem.Allah a emenet olunuz,sevgiler.

Seddosh dedi ki...

Eğer gec olmadıysa ben de katılabilir miyim ?

Rumeysa dedi ki...

yaaa ben de varımmm..:(

Rumeysa dedi ki...

ve bir fikrim olacaktı nacizane adresler siz de toplansa,siz de çekiliş sonucunu sadece o kişiye mail yolu ile bildirseniz olmaz mı? daha heycanlı olur gibi..;)

makcig dedi ki...

Rumeysacım bende öyle yapmayı planlıyorum ama yukarıda da belirttiğim gibi teknoloji özrüm yüzünden yanlış anlatmışım sanırım.Her neyse gönderilen adresleri ve kimin kime çıktığını yayınlamayacağım.Sadece sizlere maillle bildireceğim.Şehr-i Bursa'dan sevgiler.

Rumeysa dedi ki...

çekiliş ne zaman?;)

naki dedi ki...

aha cok güzel keşke daha cok olabilse çekiliş.


ben hedıye olarak kendı yaptıgım esarpdanlıgımı göndermek ıstıyorum :)(sorun olmaz umarım).
kendı emegım bırseyı gondermek daha hoş bı hedıye olabilir diye düşünyorum..diger arkadaslarda bu tür gönderım yapabilrler aslında.

Kirpikteki Gözyaşı dedi ki...

Sevgili Çiğdem hediyeni beğenmene çok sevindim. İyi günlerde kullan! Yolun hep ışık olsun inşallah! Tekrar nice yıllara:))) İstanbul'dan sevgiler...