9 Aralık 2009 Çarşamba

ÇEKİLİŞ TAMAMDIR.ADRESLERİ BEKLİYORUM.

Merhaba.Çekilişimiz tamamdır arkadaşlar.Adresleri göndermenizi bekliyorum.Geç kalıyoruz.E-maillerinizi ve adreslerinizi yorum olarak yazabilirisiniz.Yayınlamayacağım.Kimse kimsenin sonucunu bilmeyecek.Acele edin lütfen.........
HEDİYELEŞECEK ARKADAŞLAR
1.KAKAOLU PASTA
2.AİNTAB SOFRASI
3.DURU BUTİK
4.NAKİSAYS
5.KENDİ HALİNDE BİRİNİN GÜNLÜĞÜ
6.REYHANİ RENKLER
7.EMİNE VE HOBİLERİ
8.ŞEHRİ BURSA'DAN
9.OYUNCAK SEPETİM

8 Aralık 2009 Salı

VAKİT TAMAMDIR.!!!!

Bu tarz keyifli bir işe kural koymak çok hoşuma gitmiyor ama sanırım düzenli yapılabilmesi adına gerekli.Sizden ricam bana e-maillerinizi ve adreslerinizi yazmanız.ona göre bende size çıkan kişinin adını ve adresini yazarım.Vakit daraldı.Bir an önce tamamlayalım.Zaten kalabalık değiliz.Kurallar konusunda sevgili primarimadan kopya çektim.Kendisinden özür diliyorum.
KURALLARIMIZ
1-Bloğu olmayan yada profili gözükmeyen arkadaşlar hediyeleşmeye dahil olamayacaklar.
2-Listede hangi sayının yanında bulunuyorsanız o sizin çekiliş sayınız olacak...fanus içine sayılarınız yazılacak.İkişer ikişer sayı çekilecek ve kimin kime hediye alıcağı bu şekilde ortaya çıkacak.

3-Hediyeleşecek kişiler belirlendikden sonra adres alıp verme işlemini kendiniz yapacak mail yolu ile iletişime geçeceksiniz.

4-Hediyelerin yolllanmasına 14 ARALIK SALI gününden itibaren başlıyoruz 17 ARALIĞA kadar süremiz devam ediyor.
5-Hediyeleri gönderirken kargo ücretlerinide kendimiz karşılıyor ve karşı taraf ödemeli yapmıyoruz.Herkes kendi hediyesinin kargosunu ödüyor...

6-Yollayacağımız hediyenin güven duygularını zedeleyecek,ahlaka aykırı ,kişileri küçük düşüren yada incitici olmamasına dikkat edeceğiz.

7-Karşıdan gelen hediye ile kendi gönderdiğimiz hediye arasında kıyaslama,ölçüm biçim,fiyat hesabı yapmayacağız.Haksız karşılaştırmalardan kaçınıp aldığımız armağana ve karşımızdaki insana saygı duyacağız.

8-Çekiliş ve hediyeleşme sonlandıkdan sonra aldığımız yada gönderdiğimiz hediye ve sahış hakkında bloglarımızda yazı yayınlarken karşı tarafın izni olduğu kadar açıklamada bulunacağız.Hediyelerin maddi değeri ,markası,kıymeti hakkında eleştirilerde bulunmayacağız.Yazımızda gerçeğe aykırı, okuyanı yanıltan ifadeler kullanmayacağız.

9-Hediyeleşme için konan zaman aralığına saygı göstereceğiz.

10-Hediyelerimizi alırken ;ürünün 5 tl'den az - 30 tl'den fazla meblaya sahip olmamasına dikkat edeceğiz.


Ve son olarak; Bu çekilişi rekabete,çıkar olayına,menfaate dönüştürmeyeyeceğiz.
eğlence amaçlı ve birbirimizin yüzünü gülümsetme maksatlı olduğunu hatırlayacağız.Çekiliş sonrası hediyeleşmeler esnasında kişiler arasında çıkan anlaşmazlık,iletişimsizlik,tartışmalar, kişilerin kendi aralarında çözecekleri sorunlarıdır.Bu gibi olaylarda sorumluluk kabul etmeyeceğim.

HEDİYELEŞECEK ARKADAŞLAR
1.KAKAOLU PASTA
2.AİNTAB SOFRASI
3.DURU BUTİK
4.NAKİSAYS
5.MODA SOKAĞI
6.REYHANİ RENKLER
7.EMİNE VE HOBİLERİ
8.ŞEHRİ BURSA'DAN

4 Aralık 2009 Cuma

HADİ BİZDE HİCRİ YILBAŞIMIZI ANLAMLANDIRIP HEDİYELEŞELİM!!!!!!!!!!!


Bloglarda dolaşırken yeni yıl çekilişlerini okuyorum.17 Aralık Hicri Yılbaşı.Neden biz de hediyeleşerek kutlamıyoruz bu özel günü.Ne dersiniz arkadaşlar.Gerçi vaktimiz daraldı ama istersek başarırız diye düşünüyorum.Çekilişe katılmak isteyenler bana mesaj atarsa sevinirim.Şehr-i Bursa'dan sevgiler.....

PAZEN TUNİK


Hastanede birlikte çalıştığım meslekdaşım yıllar önce bir pazen kumaş almış.Düşündük tuniğin çok güzel olacağına karar verdik.Bende cimri terzi konumunda bir tunik ve bir etek diktim .Etek Fatoş'ta daha resimleyemedim.Tunik budur arkadaşlar ama terzimiz hem cimri hem acemi diyelim.